















| Kód: | F:56535251 |
| Cena s DPH: | 390,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 322,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.3 |
| určení: | na boty, obuv, podrážky |
| výška: | 3,3 cm |
| model: | SD50 |
| délka: | 71,5 cm |
| šířka: | 35 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | vana |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Plastová dekontaminační vana s dezinfekční rohoží SD-05 je levným, ale efektivním řešením pro hygienickou dezinfekci obuvi a podrážek. Díky mechanické i chemické odolnosti materiálu poskytuje spolehlivou ochranu v různých provozech, jako jsou zdravotnická zařízení, potravinářské, zemědělské provozy nebo vstupní prostory firem a domácností.
Tato lavážní a dekontaminační vanička s dezinfekční rohoží je ideální volbou pro zajištění čistoty a hygieny ve frekventovaných prostorech.
| vlastnost: | hygienická, dezinfekční, dekontaminační |
| Cena bez DPH: | 436,80 Kč |
| Cena s DPH | 528,60 Kč |