Dlouhá rámová hmoždinka 12x140 mm, nylonová,



| Kód: | 43062400 |
| Cena s DPH: | 6,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 5,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,27 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,22 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 2 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál ? | Nylon ( polyamid ) |
| Průměr | 12 mm |
| Délka | 140 mm |

| Cena bez DPH: | 9,80 |
| Cena s DPH: | 11,80 |

| Cena bez DPH: | 8,90 |
| Cena s DPH: | 10,80 |

| Cena bez DPH: | 256,20 |
| Cena s DPH: | 310,00 |
| Cena bez DPH od: | 1,65 Kč |
| Cena s DPH od | 2,00 Kč |