MUNGO hm.do děr.cihly s límcem MLK 8x80
| Kód: | 43062412 |
| Cena s DPH: | 4,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,18 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Materiál ? | Nylon ( polyamid ) |
| Průměr | 8mm |
| Délka | 80 mm |
- nejvhodnější pro děrované materiály
- použití s vruty, metrickými šrouby, závitové tyče
- speciální geometrie při zašroubování vrutu se vytváří uzel
- postraní křidélka proti protočení ve stavebním otvoru
- možnost použití jak při předsazené i průchozí montáži
- vyrobeno s kvalitního polyamidu
| Délka balení | 15 |
| Šířka balení | 12 |
| Výška balení | 10 |
| Váha obalu | 0,3 |
| Typ | Univerzální |
| Délka | 80 mm |
| Průměr | 8 mm |

| Cena bez DPH: | 9,80 |
| Cena s DPH: | 11,80 |

| Cena bez DPH: | 8,90 |
| Cena s DPH: | 10,80 |

| Cena bez DPH: | 256,20 |
| Cena s DPH: | 310,00 |