držák skla bodový 40x 40mm



| Kód: | DsBh40-50 |
| Cena s DPH: | 332,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 13,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 dní |
| materiál: | 304 |
| délka: | 50mm |
| šířka: | 40 x40mm |
| Hmotnost: | 0.03 kg |

| Cena bez DPH: | 9,00 |
| Cena s DPH: | 10,90 |

| Cena bez DPH: | 9,00 |
| Cena s DPH: | 10,90 |

| Cena bez DPH: | 7,90 |
| Cena s DPH: | 9,50 |

| Cena bez DPH: | 7,90 |
| Cena s DPH: | 9,50 |