






| Kód: | F:81715476 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 1 102,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 45,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 37,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 3.5 |
| materiál: | textilní, polyamidový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,8 cm |
| model: | Twister |
| délka: | 60 cm |
| šířka: | 180 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| barva: | fialová |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU dwf, #SKU dfgfdsagdg |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - plast: | polyamidový |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní čistící vnitřní vstupní rohož Twister je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov, rodinných domů, bytů a kanceláří. Horní vrstva rohože tvořena polyamidovými vlákny a rubová strana rohože je z vinylu pro dobrou přilnavost k povrchu. Rohož je třídy Efl, což značí výrobek se schopností odolávat malému plameni.
Textilní rohož Twister má vysokou čistící schopnost a je vyrobena v jednobarevném designu v několika barevných provedeních. Vstupní čistící rohož Twister se čistí běžnými čisticími prostředky a lze ji prát v pračce při teplotě 30°C.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní, pratelná |
| použití: | komerční, administrativní prostory, ubytovací zařízení |