




| Kód: | F:80065831 |
| Cena s DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 115,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 55,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 46,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 1.2 |
| materiál: | kobercový, plastový, polyamidový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Plus, Premier |
| délka: | 44 cm |
| šířka: | 29 cm |
| barva: | grafitová |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | grafitová |
| materiál - plast: | plastový, polyamidový |
| materiál - textilní: | kobercový |
Díky této zátěžové rohoži Premier Plus si můžete sestavit vstupní rohož pro místa, která jsou vystavena vysoké zátěži. Tato verze rohože obsahuje kobercovou podložku jenž je určena k odstraňování nečistot a vody. Tento model zátěžové rohože splňuje základní požární odolnost (Efl-S2).
Modulární systém nabízí flexibilitu pro sestavení verze v závislosti na typu vstupu, přání zákazníka a množství nečistot / vody. Díky svým vlastnostem, dokáže odstranit nečistoty i štěrk a také instalace a manipulaci je velmi snadná. Tyto vlastnosti dělají z této rohože levnější variantu než jsou rohože v hliníkových profilech.
Tuto vstupní rohož můžete nakombinovat s dalšími modely této vstupní rohože, které naleznete jako související zboží.
| vlastnost: | zátěžová, podlahová, vnitřní, vstupní, modulová, zámkový systém |