

















| Kód: | F:76573582 |
| Cena s DPH: | 1 290,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 066,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 53,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 43,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 9.2 |
| materiál: | gumový |
| určení: | na hrubé nečistoty, před dveře |
| výška: | 2,2 cm |
| model: | HoneyComb, Lock |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | zóna I, zóna II |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do rodinných domů |
| situace - inspirace, realizace: | zatravnění |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do rodinných domů |
| proč - inspirace, realizace: | zatravnění |
| materiál - guma: | gumový |
Venkovní gumová vstupní rohož Honeycomb se zámky je vhodná pro odstranění hrubých nečistot jako je sníh a bahno. Tuto rohožku nejčastěji vidíte jako vstupní čistící rohož u vstupů do budov. Lze použít také jako zatravňovací rohož pro zatravnění namáhaných ploch.
Gumová rohož Honeycomb není vhodná pro průjezd nákupního vozíku, k tomuto účelu jsou vhodné rohože Octomat, Karwell popřípadě Oktáva.
K rohoži prodáváme i hliníkový rám pro snížení rizika zakopnutí a díky zámkům má rohož vysokou soudržnost při pokládce několika kusů vedle sebe.
Pomocí spojení jednotlivých modulů lze vytvořit gumovou podlahu libovolné velikosti. Zakončení podlahy docílíte odřezáním zámků - samců. V případě potřeby lze jednotlivé moduly jednoduše rozdělit a přemístit (pozor na moduly s uřezanými zámky, ty už nelze napojit, budou vždy okrajové moduly).
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní, střední, modulová |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |
| Cena bez DPH: | 308,40 Kč |
| Cena s DPH | 373,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 066,10 Kč |
| Cena s DPH | 1 290,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,80 Kč |
| Cena s DPH | 295,00 Kč |