| Kód: | F:75757575 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 314,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 65,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 54,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 15 |
| materiál: | gumový |
| určení: | na hrubé nečistoty, do chlévů pro kozy |
| výška: | 2,3 cm |
| model: | OctoMat |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 150 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | zóna I, zóna II |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do rodinných domů |
| situace - inspirace, realizace: | zatravnění |
| kde - inspirace, realizace: | lyžařské areály |
| proč - inspirace, realizace: | zatravnění |
| materiál - guma: | gumový |
Venkovní gumová vstupní rohož je určena k odstranění hrubých nečistot, jako jsou sníh a bahno. Tuto rohož často naleznete jako součást vstupní čisticí zóny u budov, obchodních center, lyžařských vleků nebo stájí. Může být také použita jako zatravňovací rohož pro zatravnění namáhaných ploch.
K rohoži prodáváme i hliníkový rám pro snížení rizika zakopnutí, dočišťovací kartáčky, které lze využít např. pro vytvoření loga firmy. Dále nabízíme i spojky, které zajistí lepší soudržnost rohoží, když se tvoří větší čisticí zóny, popřípadě i plastové hřeby pro upevnění rohože k podkladu.
Rohože Octomat standardně zasíláme jako role (balík max 2 ks). U objednávek s velkým počtem kusů zasíláme na paletě, zde se cena dopravy může řešit individuálně (dle počtu kusů, celkové váhy, vzdálenosti atd.). Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a cenu dopravy upřesníme, popřípadě se lze informovat předem.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní, střední, modulová |
| použití: | lyžařské areály |