





| Kód: | F:87653006 |
| Cena s DPH: | 1 080,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 892,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 44,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 36,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.2 |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 7,5 x 7,5 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | L-profil |
| tloušťka: | 0,8 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, EPDM |
Ochranné pryžové rohy nabízí ochranu rohů a povrchů stěn v těžších provozech, garážích, skladech či v průmyslových a výrobních halách. Ochranné prvky z pryže EPDM jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití.
Tento gumový ochranný roh je vyroben z pryže EPDM, která obstojí i proti těm nejtvrdším nárazům. Má skvělé tlumicí vlastnosti a je odolný vůči vlivům počasí, díky čemuž je ideálním řešením pro nástěnnou ochranu výrobních, nákladních a dalších průmyslových prostor. Pryž EPDM je vhodná k použití jak v exteriéru, tak v interiéru, odolává vlivům počasí a UV záření. V extrémních podmínkách se tedy nerozpadne ani nezpuchří.
| vlastnost: | odolná |