






| Kód: | F:75886654 |
| Cena s DPH: | 2 145,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 772,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 88,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 73,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 16.6 |
| materiál: | gumový |
| určení: | do fitness centra, posilovny, pod fitness stroje, do chlévů pro kozy, pro dobytek (skot, ovce, kozy, prasata), do profesionálního fitness centra, posilovny, do chlévů pro prasata, do domácího fitness, posilovny |
| výška: | 2 cm |
| model: | Strong |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 80 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | rohože do fitness, posilovny, podložky pod fitness stroje |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - guma: | gumový |
Gumová podlahová zátěžová rohož Strong je ideální pro vytvoření gumové podlahy všude tam, kde potřebujete zajistit pevnou a robustní podlahu, která bude mít dlouhou životnost.
Vytvoření gumové podlahy je velmi jednoduché. Rohože jednoduše položíte a navzájem spojíte puzzle zámky. Na konci podlahy se rohož seřízne, čímž vznikne rovný okraj.
Gumová rohož Strong je nejčastěji využívána pro vytvoření podlahy ve stájích, výrobních halách, fitness centrech.
| vlastnost: | zátěžová, podlahová, kladívková |
| použití: | fitness centra, posilovny |