






| Kód: | F:85853310 |
| Cena s DPH: | 2 990,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 471,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 122,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 101,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 39 |
| určení: | do fitness centra, posilovny, pod fitness stroje, do chlévů pro kozy, pro dobytek (skot, ovce, kozy, prasata), do profesionálního fitness centra, posilovny, do chlévů pro prasata, do kotce pro psy, do domácího fitness, posilovny, pro koně, pro zvířata, do stájí pro koně |
| výška: | 1,7 cm |
| model: | HDM20 |
| délka: | 182 cm |
| šířka: | 122 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumová podlahová zátěžová rohož HDM20 je ideální pro vytvoření gumové podlahy všude tam, kde potřebujete zajistit pevnou a robustní podlahu, která bude mít dlouhou životnost.
Vytvoření gumové podlahy je velmi jednoduché. Rohože jednoduše položíte a navzájem spojíte puzzle zámky. Na konci podlahy se rohož seřízne, čímž vznikne rovný okraj.
Gumová rohož HDM20 je nejčastěji využívána pro vytvoření podlahy ve stájích, výrobních halách, fitness centrech.
| vlastnost: | zátěžová, podlahová, modulární, puzzle |
| Cena bez DPH: | 2 471,10 Kč |
| Cena s DPH | 2 990,00 Kč |