







| Kód: | F:81011025 |
| Cena s DPH: | 1 880,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 553,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 77,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 63,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 9 |
| určení: | na rampu |
| výška: | 10 cm |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 20 cm |
| barva: | černá |
| tloušťka: | 10 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumový doraz na rampu je vyroben ze silné pryže, která poskytuje vysokou odolnost proti oděru a povětrnostním vlivům. Tento doraz je navržen tak, aby chránil dokovací vůz i fasádu budovy před možným poškozením během nakládacích a vykládacích operací.
Tento doraz je základním vybavením každé překládací stanice a přispívá k bezpečnému a efektivnímu provozu při manipulaci se zbožím.
| Cena bez DPH: | 302,40 Kč |
| Cena s DPH | 365,90 Kč |