
















| Kód: | F:85658532 |
| Cena s DPH: | 219,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 181,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,99 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1 |
| materiál: | gumový |
| určení: | na schody |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | Labyrinth |
| délka: | 25 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumová schodová rohož Labyrinth se používá na kluzké schody, kde výrazně snižuje riziko uklouznutí. Mimo to, že poskytuje protiskluzovou ochranu, také chrání schody před opotřebením.
Schodovou rohož / schodový nášlap lze přilepit k podkladu oboustrannou lepící páskou. Pokud by oboustranná páska nebyla dostučující či vhodná pro daný povrch, lze rohož přilepit jakýmkoliv vhodných lepidlem na gumu a povrch, ze kterého jsou schody vyrobeny.
| vlastnost: | venkovní |
| Cena bez DPH: | 181,00 Kč |
| Cena s DPH | 219,00 Kč |