






| Kód: | F:83834545 |
| Cena s DPH: | 290,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 239,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 11,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,83 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.5 |
| určení: | na boty, předsíně, do kanceláře |
| výška: | 3,5 cm |
| model: | Painted Boots |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 80 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumový odkapávač na boty FLOMA Painted Boots na 3 páry bot využijete doma, v kanceláři, v kufru auta, čekárně, šatně apod., slouží především k odkapávání vody z obuvy v zimním a deštivém počasí. Voda a nečistoty díky vysokému okraji nemá šanci vytéct. Odkápavač lze snadno vyčistit, obvykle stačí omýt pod tekoucí vodou a osušit. Nabízí pevný gumový materiál s dekorativní grafikou bot, výšku okraje 3,5 cm – dostatečně zachytí vodu a nečistoty bez přetečení
Nejčastější použití
| Cena bez DPH: | 162,00 Kč |
| Cena s DPH | 196,00 Kč |