

| Kód: | F:77223354 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 6 456,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 335,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 265,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 219,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 7.4 |
| materiál: | kobercový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,9 cm |
| model: | Valeria |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | zóna II, zóna III |
| barva: | hnědá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - textilní: | kobercový |
Čistící zóna Valeria je vstupní zóna hrubého kobercového typu na dočištění obuvi od jemných nečistot a vody. Je vyrobena z velmi odolného polyamidového vlákna. Tato rohož je určena pro vysoké zatížení a velmi frekventované vstupy. Má vysokou světelnou odolnost a odolnost proti oděru. Čistící zóna má vysoký stupeň čistění a je určena pro silný provoz.
Vnitřní čistící zóna Valeria je ideální v kombinaci s venkovní čistící zónou, která zajistí odstranění hrubých nečistot - kamínky, bahno, sníh. Samotná zóna pak zachytí zbylé nečistoty a vlhkost. Rohož může být použita do únikových cest a je certifikována dle normy EN 13501-1, klasifikace Bfl-s1.
| vlastnost: | vnitřní, Bfl-S1, střední |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |