












| Kód: | F:80070005 |
| Cena s DPH: | 142,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,85 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,84 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.1 |
| materiál: | plastový |
| výška: | 2,65 cm |
| model: | Linea Easy |
| délka: | 39 cm |
| šířka: | 39 cm |
| ostatní: | imitace dřeva |
| barva: | hnědá |
| dezén: | dřevo |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU csgdfg, #SKU lklklm |
| odstín: | hnědá |
| inspirace, realizace: | terasy |
| kde - inspirace, realizace: | bazény |
| proč - inspirace, realizace: | nová podlaha, renovace podlahy |
| barva - odstín: | hnědá |
| materiál - plast: | plastový |
Zámková plastová terasová dlaždice Linea Easy s dezénem imitujícím dřevo je vyrobena z polypropylenu, jež je obohacen o uhličitan vápenatý k dosažení správné tuhosti dlaždice. Dlaždice jsou vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí, primárně se používají na podlahy na terasách, balkonech, lodžiích, okolo bazénů, na koupalištích a podobně. Terasové dlaždice lze ukončit nájezdy či rohovými nájezdy (rohy), které také nabízíme. Instalace podlahy je velmi snadná a rychlá, nová podlaha tak může vzniknout za pár hodin bez větších příprav či úprav podkladu.
Terasové dlaždice standardně zasíláme jako balík. U objednávek s velkým počtem kusů zasíláme na paletě, zde se cena dopravy může řešit individuálně (dle počtu kusů, celkové váhy, vzdálenosti atd.). Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a cenu dopravy upřesníme, popřípadě se lze informovat předem.
| vlastnost: | venkovní, terasová, zámkový systém |
| použití: | balkony, lodžie, šatny, sprchy sportovišť |