





| Kód: | F:80097310 |
| Cena s DPH: | 4 580,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 785,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 187,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 155,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dny |
| hmotnost: | 6 |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,7 cm |
| délka: | 85 cm |
| šířka: | 150 cm |
| barva: | hnědá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Odolná vstupní rohož je ideální pro kancelářské a obecné pracovní prostory. Díky zpevněnému lisovanému vzoru účinně odstraňuje nečistoty z podrážek a pomáhá snižovat množství špíny vnášené do budovy. Přírodní a recyklovaný kaučuk zajišťuje stabilitu a odolnost. Rohož výjimečně dobře zachycuje vlhkost a dokáže zadržet až 5,4 litru vody na m², což zajišťuje čistší a bezpečnější prostředí.
| vlastnost: | čisticí, vstupní, zpevněná |