| Kód: | F:83527575 |
| Cena s DPH: | 277,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 229,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 11,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,45 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 0.341 |
| materiál: | kobercový |
| určení: | na schody |
| výška: | 3,5 cm |
| model: | Oslo |
| délka: | 25 cm |
| šířka: | 65 cm |
| barva: | hnědá |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | polypropylenový |
| materiál - textilní: | kobercový |
Kobercový nášlap na schody je perfektním pomocníkem při zamezení možnému uklouznutí na schodech, mechanickým poškozením schodu nebo při plnění estetické funkce schodiště.
Tento nášlap je lemován obšitím a také opatřen pevnou plastovou hranou pro držení jeho tvaru. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Uvedené rozměry jsou totožné s nášlapnou plochou produktu. Nášlap je možné vyčistit pomocí měkkého kartáčku a mýdla nebo pracím práškem.
Nášlapy však důrazně doporučujeme přilepit nejen oboustrannou lepící páskou, která je součástí nášlapů, ale i spolehlivým fixačním lepidlem, aby se předešlo nechtěnému uvolnění nášlapů ze své pozice.
| vlastnost: | samolepicí |