Kovové nohy k jídelním a pracovním stolům , IGEL Stolová podnož noha





| Kód: | 23200005 |
| Výrobce: | Andělcz, s.r.o. |
| Cena s DPH: | 5 690,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 702,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 234,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 193,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní |
| materiál: | ocel |
| kod vyrobce: | Andelcz |
| Hmotnost: | 5 kg |
Vlastnosti:
Kovové nohy k jídelním a pracovním stolům z naší dílny s vynikají kvalitním zpracováním, nadčasovým designem a vysokou únosností. Díky vlastní práškové lakovně je navíc barevné zpracování zcela v režii našich zákazníků. Kovové přímo z jsou naší výroby, lze nohu připravit i na míru.
Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.
Doprava na paletě - Toptrans
| Materiál | Kov - ocel |
|---|---|
| Barva kovu | Černá matná, bílá, stříbrná |
| Šířka | 620mm |
| Výška | 715 mm |
| Kovový profil | 80 x 80 x 2 mm |
| Použití | interiér, na zakázku, lze použít barvu pro venkovní použití |
| Kvalita kovu | Ocel - S235JRH dle ČSN EN 10219-1 |
| Typ povrchové úpravy | Práškové lakování - komaxit |




| Cena bez DPH: | 147,90 |
| Cena s DPH: | 179,00 |

| Cena bez DPH: | 24,00 |
| Cena s DPH: | 29,00 |

| Cena bez DPH: | 37,20 |
| Cena s DPH: | 45,00 |

| Cena bez DPH: | 37,20 |
| Cena s DPH: | 45,00 |

| Cena bez DPH: | 20,70 |
| Cena s DPH: | 25,00 |

| Cena bez DPH: | 4,10 |
| Cena s DPH: | 5,00 |