

| Kód: | F:20043263 |
| Cena s DPH: | 14 046,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 608,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 578,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 478,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 54 |
| určení: | na IBC kontejnery |
| výška: | 45 cm |
| délka: | 128 cm |
| šířka: | 68 cm |
| typ: | s roštem, s plastovou vanou |
| objem: | 200 l |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - kov: | kovový |
| použití - sorbenty: | IBC kontejner |
Záchytné jímky slouží pro zachytávání kapalin a chrání podlahu před poškozením a znečištěním. Jímky zachytí veškeré kapaliny, které uniknou při manipulaci s nádobami a také při poškození skladovací nádoby.
| vlastnost: | kombinovaná |