Kovová lavička Komfort z ocelových čtvercových profilů










| Kód: | 23200500 |
| Výrobce: | Andělcz, s.r.o. |
| Cena s DPH: | 8 270,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 834,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 339,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 280,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 5 dní ( šířka 1200mm ) |
| materiál: | ocel |
| kod vyrobce: | Andelcz |
| Hmotnost: | 45 kg |
Vlastnosti:
Stylovává lavička, kde sedák i opěradlo tvoří přirozené pohodlí při sezení. Poskytuje příjemné posezení v parku i na ulici. Varianta s ocelovým lamelami nabízí zajímavou a velmi vkusně řadu.
Lavičky z naší dílny s vynikají kvalitním zpracováním, nadčasovým designem a vysokou únosností. Díky vlastní práškové lakovně je navíc barevné zpracování zcela v režii našich zákazníků.Jedná se o český výrobek.
Na utírání prachu používejte jemnou prachovku nebo hadřík. K číštění nepoužívejte agresivní čistící prostředky a chemikálie. Nábytek a dekorace otírejte nejlépe vlhkým hadříkem.
| Materiál | Kov - ocel |
|---|---|
| Barva kovu | Černá matná, Antracit 7016, Zelená hrášková ,6021 |
| Šířka | 1200 mm, 1500 mm, 1800 mm |
| Výška sedáku | 420 mm |
| Kovový profil | 40 x 20 x 2mm, 30 x 30 x 1,5mm |
| Použití | interiér, exteriér |
| Kvalita kovu | Ocel - S235JRH dle ČSN EN 10219-1 |
| Typ povrchové úpravy | Práškové lakování - komaxit |
Barevné náhledy jsou jen orietační, je třeba se řídit označením vzorníků RAL, např 7016, atd.

| Cena bez DPH: | 147,90 |
| Cena s DPH: | 179,00 |

| Cena bez DPH: | 24,00 |
| Cena s DPH: | 29,00 |

| Cena bez DPH: | 37,20 |
| Cena s DPH: | 45,00 |

| Cena bez DPH: | 37,20 |
| Cena s DPH: | 45,00 |

| Cena bez DPH: | 20,70 |
| Cena s DPH: | 25,00 |

| Cena bez DPH: | 4,10 |
| Cena s DPH: | 5,00 |