Krytka - Kotvící profil Al boční Y 8576








| Kód: | m.4908564 |
| Cena s DPH: | 664,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 548,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 27,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena za 1m: | 332,-Kč |
| materiál: | Al - hliník |
| výška: | 240mm |
| šířka: | 48mm |
| odstín: | Elox natur jemn. broušený |
| Hmotnost: | 7.3 kg |
Vlastnosti:

| Cena bez DPH: | 4 831,40 |
| Cena s DPH: | 5 846,00 |