| Kód: | F:80020034 |
| Cena s DPH: | 1 310,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 082,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 54,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 44,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.2 |
| materiál: | polyamidový |
| určení: | do kuchyně |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | Patchwork |
| délka: | 50 cm |
| šířka: | 150 cm |
| značka: | FLOMA |
| tvar: | obdélníkový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | kuchyně |
| materiál - plast: | polyamidový |
Kuchyňský koberec FLOMA je naprosto nepostradatelnou součástí moderní kuchyně. Vlastnosti tohoto koberce jsou více než fantastické. Nejenže dobře izoluje od chladné podlahy a po nechtěném zašpinění jej můžete vyprat. Ale díky protiskluzové úpravě Microflex back™ Vám nehrozí riziko podklouznutí koberce a následné zranění. Svým moderním designem oživí jak Vaši kuchyň, tak i jakýkoliv jiný prostor.
| vlastnost: | protiskluzová, pratelná |
| použití: | do kuchyně |