

| Kód: | F:80005011 |
| Cena s DPH: | 4 125,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 409,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 169,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 139,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| určení: | na sorpční koberce, na průmyslové utěrky |
| výška: | 102 cm |
| délka: | 72 cm |
| šířka: | 42 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - kov: | kovový |
Mobilní stojan na sorpční koberce je určen pro rychlé a pohodlné dávkování sorpčních koberců a průmyslových utěrek, čímž přispívá k udržení čistého a bezpečného pracoviště. Stojan je mobilní a snadno přemístitelný, což umožňuje jeho použití v různých provozních prostorech.
Pro zvýšení bezpečnosti je možné stojan uzamknout pomocí visacího zámku o průměru do 8 mm a výšce oka minimálně 3 cm. Zámek není součástí dodávky.
| vlastnost: | mobilní |
| Cena bez DPH: | 2 371,90 Kč |
| Cena s DPH | 2 870,00 Kč |