












| Kód: | F:20035349 |
| Cena s DPH: | 969,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 800,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 39,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 33,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 1.53 |
| určení: | do fitness centra, posilovny, na cvičení, na jógu, na aerobik, na pilates, na doma |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | MFK03 |
| délka: | 180 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | HMS |
| barva: | modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | TPE |
Studiová podložka s oky na jógu MFK03 je vyrobena ze zdravotně nezávadného a dokonale tlumícího materiálů TPE ve vyváženém poměru s materiálem EVA. Tento poměr dokonale tlumí nárazy a zaručí maximální komfort během tréninku. MFK má široké využití a to od běžného fitness tréninku či strečingu, jógy, pilates až po fyzioterapii.
Tento model podložky je vybaven oky, díky kterým je možno pověsit MFK na zeď. Což je hygienické a estetické.
| vlastnost: | sportovní |