




| Kód: | F:88039326 |
| Cena s DPH: | 1 765,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 459,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 60,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 3.1 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| určení: | do kuchyně |
| výška: | 1,27 cm |
| model: | Sani-Flex |
| délka: | 61 cm |
| šířka: | 46 cm |
| typ: | s obvodovou hranou |
| barva: | modrá |
| odolnost: | 100/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, 100% nitril |
Protiúnavová rohož Sani-Flex je speciálně navržená pro potravinářský průmysl, kde poskytuje optimální kombinaci pohodlí, protiskluzového povrchu, kvality a trvanlivosti a také odolnosti proti oleji/tuku. Vyrobeno z houževnatých pryžových směsí, navržených tak, aby poskytovaly dlouhou životnost.
Používejte vysokotlakou hadici (max. 124 barů) s horkou vodou (ne vyšší než 70˚C max.), zvláště účinnou k odstranění oleje z podložky. Pro lepší výsledek se doporučuje použití jemného mýdla, jemného detergentu nebo odmašťovače.
| vlastnost: | olejivzdorná, protiskluzová, protiúnavová, průmyslová |