



| Kód: | F:86336403 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 243,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 200,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 10,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,27 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.74 |
| materiál: | plastový, vinylový |
| výška: | 1,2 cm |
| model: | Spaghetti |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 59,5 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | modrá |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU lkmsdf, #SKU lklklm |
| kde - inspirace, realizace: | bazény |
| proč - inspirace, realizace: | nová podlaha, renovace podlahy |
| materiál - plast: | plastový, vinylový |
Koupelnová / sprchová / bazénová protiskluzová rohož Spaghetti z měkkého PVC (vinyl) je vhodná do koupelen, sprch, k bazénům či do saun. Rohožky nesají vodu a snadno se omývají, nekloužou.
| vlastnost: | koupelnová, protiskluzová, sprchová, solitérní |
| použití: | koupelny, WC, šatny, sprchy sportovišť |