





| Kód: | F:80097260 |
| Cena s DPH: | 7 031,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 811,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 288,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 238,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dny |
| hmotnost: | 10.05 |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,7 cm |
| délka: | 115 cm |
| šířka: | 175 cm |
| barva: | modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Odolná vstupní rohož je ideální pro kancelářské a obecné pracovní prostory. Díky zpevněnému lisovanému vzoru účinně odstraňuje nečistoty z podrážek a pomáhá snižovat množství špíny vnášené do budovy. Přírodní a recyklovaný kaučuk zajišťuje stabilitu a odolnost. Rohož výjimečně dobře zachycuje vlhkost a dokáže zadržet až 5,4 litru vody na m², což zajišťuje čistší a bezpečnější prostředí.
| vlastnost: | čisticí, vstupní, zpevněná |