







| Kód: | F:88009917 |
| Cena s DPH: | 606,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 25,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 20,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.25 |
| určení: | pro EPDM podlahové gumy |
| výška: | 2 cm |
| délka: | 55 cm |
| šířka: | 14 cm |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU EPDM pod. guma 2 |
Nájezd pro EPDM podlahové desky je zařízení, které usnadňuje přechod nebo přesun přes výškový rozdíl mezi podlahou a podlahovými deskami. Jeho účelem je umožnit snadný pohyb vozíků nebo jiných nákladních zařízení po podlahových deskách bez nutnosti zdvihání nebo překonávání překážek.