| Kód: | F:88672212 |
| Cena s DPH: | 1 851,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 530,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 76,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 63,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 3.1 |
| materiál: | plastový |
| určení: | pod židli |
| výška: | 0,2 cm |
| model: | OCMat Uni |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 120 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Univerzální podložka FLOMA OCMat Uni na ochranu podlahy pod kolečkovou židli / křeslo, která přilne k hladké podlaze. Spodní strana podložky je opatřena speciálním protiskluzovým povlakem, který jí brání v pohybu a umožňuje pevné přilnutí k jakékoliv hladké podlahové krytině. Vrchní strana má drobný vzorek, který eliminuje zrcadlový efekt světla a umožňuje tichý a pohodlný pohyb kolečkové židle.
Tato plastová podložka velice dobře chrání podlahu před opotřebením a zašpiněním. Ochranná podložka vyrobena z kvalitního materiálu, který se jen tak nezničí.
| vlastnost: | podlahová, ochranná |