| Kód: | F:20000102 |
| Cena s DPH: | 899,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 743,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 37,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 30,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 0.3 |
| výška: | 1,4 cm |
| délka: | 240 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | SPARTAN SPORT |
| typ: | 12x puzzle |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | pěnový |
Modulární dětská hrací podložka se skládá z 16 ks dílů , které je možné mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak i hrací kout. Je vhodná všude tam, kde se pohybují malé děti: školky, školy, dětské koutky a také tělocvičny. Podložka má díky tloušťce 1,4 cm dobrou tepelně-izolační schopnost.
| vlastnost: | dětská, hrací, modulová |