

| Kód: | F:20042200 |
| Cena s DPH: | 59 576,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 49 236,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 453,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 027,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 120 |
| určení: | na IBC kontejnery |
| výška: | 57,5 cm |
| délka: | 245 cm |
| šířka: | 145 cm |
| typ: | s roštem |
| objem: | 1100 l |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
| použití - sorbenty: | IBC kontejner |
Plastová záchytná jímka s roštem je určena pro bezpečné umístění dvou IBC kontejnerů. Chrání podlahu před poškozením a znečištěním a zabraňuje úniku nebezpečných látek do okolního prostředí. Je ideální pro sklady chemikálií, průmyslové provozy nebo výrobní závody.
Jímka zachytí veškeré kapaliny, které mohou unikat při manipulaci s kontejnery nebo jejich poškození. Díky své pevné konstrukci a odolnému polyethylenu je odolná vůči chemikáliím i mechanickému namáhání.
| vlastnost: | záchytná, odolná, bezpečnostní |