

| Kód: | F:20043251 |
| Cena s DPH: | 16 855,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 929,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 694,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 573,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 24.5 |
| určení: | na IBC kontejnery |
| výška: | 11,5 cm |
| délka: | 124,5 cm |
| šířka: | 124,5 cm |
| typ: | s roštem |
| objem: | 120 l |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
| použití - sorbenty: | IBC kontejner |
Plastové záchytné jímky slouží pro zachytávání kapalin a chrání podlahu před poškozením a znečištěním. Jímky zachytí veškeré kapaliny, které uniknou při manipulaci s nádobami a také při poškození skladovací nádoby.
| vlastnost: | záchytná |