

| Kód: | F:81111241 |
| Cena s DPH: | 241,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,91 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.49 |
| materiál: | plastový |
| určení: | pro zatravňovací dlažbu |
| model: | Stella Bord |
| délka: | 19 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | pro zatravňovací dlažbu |
| barva: | černá |
| množství: | 100 ks |
| průměr: | 0,6 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU KH SB .O. |
| průměr hlavy: | 2 cm |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr hlavy: | 2 cm |
Plastový kotvící hřeb pro zatravňovací dlažbu FLOMA Stella Bord je určen pro spolehlivé ukotvení geotextilií, tkanin a zatravňovacích dlaždic do měkkého podloží. S průměrem těla 0,6 cm a délkou 19 cm je ideální pro přesnou a pevnou fixaci, zatímco kulatá hlava o průměru 2 cm zajišťuje, že nedojde k protržení nebo poškození povrchu textilie. Hřeby jsou vyrobeny z odolného recyklovaného materiálu PP+PE, který je ekologický, UV stabilní a vhodný pro dlouhodobé použití v exteriéru.
| vlastnost: | kotvicí |