




| Kód: | F:80100073 |
| Cena s DPH: | 170,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 140,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,02 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 5,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.44 |
| materiál: | plastový |
| určení: | na boty, předsíně, do kanceláře |
| výška: | 2,1 cm |
| model: | Home Sweet Home |
| délka: | 38 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| tvar: | obdélníkový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | předsíně |
| kde - inspirace, realizace: | předsíně |
| materiál - plast: | plastový |
Plastový odkapávač na boty FLOMA Home Sweet Home je praktická a ekologická podložka určená k hygienickému a estetickému odkládání obuvi v domácnostech i v autech. Díky vyvýšenému okraji efektivně zachycuje nečistoty, vodu a bláto z obuvi, čímž chrání podlahy před znečištěním a vlhkostí. Tento odkapávač je ideální pro každodenní použití a zároveň může sloužit jako zajímavý designový doplněk interiéru.
| použití: | předsíně |