Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm

kliknutím zvětšíte
Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm
Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm
ks
Kód:F:88809209
Cena s DPH : 115,00 Kč
Cena bez DPH : 95,04 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:19 dny
jednotka: ks
hmotnost: 2.13
materiál: gumový
určení: na střelnice
výška: 1 cm
délka: 50 cm
šířka: 50 cm
značka: FLOMA
ostatní: podlahy na střelnici
nasobek_hodnoty: 1

Podlaha na střelnici se skládá ze 2 různých vrstev - horní a spodní vrstvy. Horní vrstva bývá nejčastěji tvořena z gumové modulové puzzle dlažby FLOMA FitFlo SF1050 a spodní vrstva z protiodrazové akustické rohoži s rastrem nebo protiodrazové hladké rohoži. Chcete-li dosáhnout podlahy na střelnici, která by měla mít protiodrazové vlastnosti  a zároveň hledáte ekonomickou variantu doporučujeme kombinaci této protiodrazové hladké rohože a puzzle dlažby FLOMA FitFlo SF1050. Tato podlaha na střelnici Vám zajistí spodní vrstvu podlahy a aby byla podlaha plně funkční měli byste ještě dokoupit modulovou puzzle dlažbu FLOMA FitFlo SF1050 jenž naleznete jako související zboží.

Spodní vrstva je relativně měkká vrstva tvořena protiodrazovou hladkou rohoži, díky které je pohyb po této ploše velmi pohodlný a případě pádu zbraně nebo součástí výstroje zabraňují jejím poškození. Tato varianta podlahové gumy (desky) na střelnici je levnější alternativou oproti důmyslnější verzi s rastrem. Jelikož zde může hrozit nadzvednutí podlahy při proražení střelou.

Rohož má deklarované protiodrazové ​vlastnosti a splňuje požadavky k použití jako protiodrazové (neodrazné) podlahy ve smyslu ČSN 39 54 01. Díky použitému materiálu jenž vznikl na základě speciální receptury, splňuje tato rohož bezpečnostní požadavky pro použití na střelnicích. Tloušťku a skladbu (s rastrem, hladká) podlahy je potřeba stanovit podle režimu střelby a použitých zbraní a střeliva. V tomto případě by měl Vám poradit znalec v oblasti balistiky.

Například: Hledáte-li podlahu na střelnici o rozloze 100m2 jenž by měla splňovat jen protiodrazové vlastnosti o výšce 1,8 cm, doporučujeme Vám kombinaci výše zmiňovaných produktů. Jako horní vrstvu použijte puzzle dlažbu FLOMA FitFlo SF1050 o rozměrech 95,6 x 95,6 cm ve výšce 0,8 cm - tedy 110 ks puzzle dlažby. Jako spodní vrstvu použijte protiodrazovou hladkou rohož FLOMA o rozměrech 50 x 50 cm ve výšce 1 cm - tedy 400 ks rohoží. Tímto Vám vznikne protiodrazová hladká podlaha na střelnici, která Vám pokryje plochu 100m2. Vrstvy podlahy není potřeba na sebe lepit, stačí jen položit na sebe.

Horní vrstva složena z puzzle dlažby FLOMA FitFlo SF1050 je velmi pevná a odolná vrstva. Díky puzzle spojům je podlaha téměř bez spár a není potřeba ji nijak lepit ani svařovat. Podlaha odolává poškození od pevné obuvi popř. pádu výstroje a výzbroje střelců.

Na přání zákazníka jsme ochotni nabídnout různé výšky podlahy na střelnici (nabídky na míru) a samozřejmě konzultaci nebo návrh komplexního řešení.

Nejčastější použití

 • podlahová krytina na střelnicích
 • civilní, sportovní, kryté, otevřené, kontejnerové, tunelové střelnice

Vlastnosti

 • protiodrazové a tlumící
 • ochranné při náhodných výstřelech
 • splňuje požadavky dle normy ČSN 39 54 01
 • vyrobeno zespeciálního gumového granulátu DPAS-750
 • odolné vůči vlhkosti, teplotě, prašnosti

Technické údaje

 • materiál: DPAS-750 (speciální balistické složení)
 • barva: černá
 • délka: 50 cm
 • šířka: 50 cm
 • výška: 1 cm
 • hmotnost: 2,13 kg
 • objemová hmotnost: 850 kg/m3
 • dlouhodobá teplotní stabilita: od -30 oC do +80 oC

Upozornění

Dlažba je vyrobena z gumy, která má svojí typickou vůni/zápach. Při umístění dlažby/podlahy v interiéru může být několik prvních dnů cítit guma. Tento zápach během 3-15 dnů (v závislosti na místních podmínkách) postupně zmizí/odvětrá, než se tak stane, doporučujeme častější větrání.

vlastnost: elastická, tlumící, hladká, protihluková, protiodrazová
použití: izolace, tlumení vibrací, střelnice

Zboží ze stejné kategorie - Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm

Protiodrazová akustická podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 3,5 cm

Podlaha na střelnici se skládá ze 2 různých vrstev - horní a spodní vrstvy. Horní vrstva bývá nejčastěji tvořena z gumové modulové puzzle dlažby FLOMA FitFlo SF1050 a spodní vrstva z protiodrazové akustické rohoži s rastrem ...

Protiodrazová akustická podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 2,5 cm

Podlaha na střelnici se skládá ze 2 různých vrstev - horní a spodní vrstvy. Horní vrstva bývá nejčastěji tvořena z gumové modulové puzzle dlažby FLOMA FitFlo SF1050 a spodní vrstva z protiodrazové akustické rohoži s rastrem ...

Potřebujete poradit ? Protiodrazová hladká podlaha na střelnice FLOMA - délka 50 cm, šířka 50 cm a výška 1 cm

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam