| Kód: | F:87651028 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 10 602,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 762,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 436,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 360,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 70 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| určení: | do autoservisu |
| výška: | 0,4 cm |
| model: | Checker |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 125 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | podlahy do autoservisu |
| barva: | černá |
| dezén: | diamant |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy, dílenské pracovní stoly, ponky |
| proč - inspirace, realizace: | tlumení dopadů |
| materiál - guma: | gumový |
Černá průmyslová protiskluzová podlahová guma s dezénem "checker" má vynikající protiskluzové, protihlukové a tlumící vlastnosti. Je velice nenáročná na údržbu, velice snadno a rychle se pokládá a čistí.
Podlahová guma je vyrobena z pryže SBR o tvrdosti 60° ShA, pevnosti 3 MPa v černé barvě. Šíře role 125 cm, výška 0,4 cm a délka 10 metrů.
Podlahová guma s se pokládá volně na podlahu. Pokládka je velmi jednoduchá a rychlá, není potřeba výrazných příprav daného místa.
| vlastnost: | protiskluzová, průmyslová |
| použití: | domácí dílny |
| Cena bez DPH: | 5 386,50 Kč |
| Cena s DPH | 6 517,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 314,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 590,00 Kč |