Průvlaková kotva FM753, NEREZ A4 10x90 M10/20
| Kód: | 43061550 43061553 |
| Cena s DPH: | 55,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem ( 10x90 M10/20 ) |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Materiál ? | Nerez A4 |
| Průměr | 10 mm |
| Délka | 90 mm |


| Cena bez DPH: | 9,80 |
| Cena s DPH: | 11,80 |

| Cena bez DPH: | 8,90 |
| Cena s DPH: | 10,80 |