| Kód: | F:87651072 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 2 493,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 060,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 102,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 84,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 19.8 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 6 cm |
| délka: | 50 cm |
| šířka: | 50 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | deska |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdfsaf |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - guma: | gumový, EPDM |
Černá EPDM podlahová guma (deska) má vynikající tlumící vlastnosti. Je velice nenáročná na údržbu, velice snadno a rychle se pokládá a čistí.
Deska je vyrobena z pryže EPDM o tvrdosti 60° ShA, pevnosti10 MPa. Materiál EPDM se vyznačuje vysokou odolností vůči stárnutí, povětrnostním vlivům, horké vodě, brzdovým a chladícím kapalinám, louhům a kyselinám. Materiál EPDM má rozsah pracovních teplot od -50 do 150 °C.
| vlastnost: | tlumicí, hladká |
| použití: | garáže |