
















| Kód: | F:80100019 |
| Cena s DPH: | 120,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,94 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,09 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.7 |
| materiál: | gumový |
| určení: | do zimní zahrady |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | Cosmopolitan |
| délka: | 30,5 cm |
| šířka: | 30,5 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | imitace dřeva |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU csgdfg, #SKU lklklm |
| inspirace, realizace: | terasy |
| kde - inspirace, realizace: | bazény |
| proč - inspirace, realizace: | nová podlaha, renovace podlahy |
| materiál - guma: | gumový |
Terasová dlažba Cosmopolitan představuje dokonalou harmonii mezi estetikou a funkčností. Dlaždice z recyklovaného granulátu v imitaci dřeva zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Praktické drážky na dlažbě zajišťují odtok přebytečné vody. A tedy se voda neshromažďuje mezi dlažbou a zemí, což zamezí vzniku plísně. Dlaždici je možné použít, jak v interiéru domu, na terase, tak i u bazénu. Jakékoliv prostranství se tedy může proměnit na schůdné „se stylem“.
Zámkový systém umožňuje rychlý a jednoduchý způsob pokládky i rozebrání. Díky bočních spojovacích háčku je instalace dlažby velmi jednoduchá a hlavně rychlá.
Produkt je vyrobený z recyklované gumy a je tedy možné, že se odstíny barev jednotlivých kusů mohou lišit. A také dlažba má svoji typickou vůni/zápach. Při umístění dlažby/podlahy v interiéru může být několik prvních dnů cítit guma. Tento zápach během 3-15 dnů (v závislosti na místních podmínkách) postupně zmizí/odvětrá, než se tak stane, doporučujeme častější větrání.
| vlastnost: | venkovní, terasová, puzzle, zámkový systém |
| použití: | balkony, lodžie, šatny, sprchy sportovišť |