




| Kód: | F:81289187 |
| Cena s DPH: | 526,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 435,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 21,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 17,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.296 |
| materiál: | kokosový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,7 cm |
| model: | Rucco |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - dřevo, přírodní: | kokosový |
Kokosová čistící vstupní rohož Rucco je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov, rodinných domů, bytů a kanceláří. Horní vrstva rohože tvořena 100% kokosovými vlákny a rubová strana rohože je z vinylu pro dobrou přilnavost k povrchu. Kokosová rohož Rucco má vysokou čistící schopnost a je vyrobena v jednobarevném designu v několika barevných provedeních. Díky použití přírodního kokosového vlákna skvěle očistí obuv od drobných nečistot jako je prach, zbytky trávy či zbytky bahna. Rohož lze snadno vyčistit vyklepáním nebo vysáním.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vnitřní, vstupní |