

| Kód: | F:81716351 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 497,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 224,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 185,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 17 dny |
| hmotnost: | 3.9 |
| materiál: | polyuretanový |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Skywalker II PUR |
| délka: | 65 cm |
| šířka: | 135 cm |
| barva: | šedá |
| odolnost: | 80/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy, autoservisy, opravny |
| materiál - plast: | plastový, polyuretanový, PU |
Polyuretanová protiúnavová rohož Skywalker II PUR je vyrobena z kvalitní polyuretanové pěny, díky které se vyznačují trvanlivostí a vysokým komfortem. Za své vynikající tepelně-izolační vlastnosti vděčí uzavřené mikrobuněčné struktuře, obsahující drobné bublinky plynu. Neporézní povrch zvyšuje jak pevnost rohože, tak její odolnost ke statickému zatížení. Strukturovaný povrch pro bezpečný pohyb a snadné otáčení
Rohož Skywalker II PUR je navržena pro pracoviště, na kterých zaměstnanci při práci převážně staticky stojí. Použití rohože zvyšuje komfort při stání - snižuje bolest a únavu v chodidlech, nohách a zádech a stimuluje cirkulaci krve, čímž nabízí úlevu a pohodlí při delším stání na místě. Všechny strany mají zešikmené okraje pro minimalizaci rizika zakopnutí. Nevyžaduje odbornou instalaci. Rohože řady Skywalker jsou určeny pro střední zátěž a suché prostředí.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | suché prostředí |