




| Kód: | F:80000570 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 816,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 675,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 33,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 27,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 1.3 |
| materiál: | pěnový |
| výška: | 0,95 cm |
| délka: | 90 cm |
| šířka: | 60 cm |
| barva: | šedá |
| dělící model: | 01 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - plast: | pěnový, plastový, PVC |
Rohož vyrobená ze 100 % vinylové pěny (PVC) vyvinutá speciálně pro pracoviště s dlouhodobým stáním pracovníků. Rohož zmírňuje únavu způsobenou stáním uvolněním tlaku na chodidla, nohy a záda.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | autoservisy, opravny |