



| Kód: | F:81716822 |
| Cena s DPH: | 4 951,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 092,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 203,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 168,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 17 dny |
| hmotnost: | 6.3 |
| materiál: | PVC |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Wayfarer |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, PVC |
Tato rohožka poskytuje vynikající protiskluzovou ochranu pro interiéry a exteriéry, ať už se jedná o mokré nebo suché povrchy. Je odolná proti poškození, proti olejům a rozpouštědlům a odolává vysokým teplotám a UV záření. Vinylové smyčky seškrabují nečistoty a vlhkost z bot a zachycují je v podložce, což zabraňuje pronikání nečistot do budovy.
| vlastnost: | protiskluzová, průmyslová, vstupní |