

| Kód: | F:81716872 |
| Cena s DPH: | 22 443,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 18 548,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 925,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 764,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 14 dny |
| hmotnost: | 67.8 |
| výška: | 0,3 cm |
| model: | Check ‘n’ Roll |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 140 cm |
| barva: | šedá |
| dezén: | diamant |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Rohože Check ‘n’ Roll jsou ideální krytinou podlah v továrních a skladových prostorách nebo taktéž pro jakékoli jiné druhy průmyslových aplikací na ochranu podlah a materiálů. Rohože odolávají zředěným kyselinám a zásadám.
| vlastnost: | průmyslová |