


| Kód: | F:81716876 |
| Cena s DPH: | 16 767,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 857,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 691,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 571,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 14 dny |
| hmotnost: | 51.9 |
| výška: | 0,35 cm |
| model: | Dots ‘n’ Roll |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 100 cm |
| barva: | šedá |
| dezén: | penízky |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Rohože Dots ‘n’ Roll jsou univerzální podlahovou krytinou pro průmyslové a všeobecné použití nebo taktéž pro jakékoli jiné druhy průmyslových aplikací na ochranu podlah a materiálů. Rohože odolávají zředěným kyselinám a zásadám.
| vlastnost: | průmyslová, univerzální |