

| Kód: | F:83564819 |
| Cena s DPH: | 408,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 337,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 dny |
| hmotnost: | 1.348 |
| materiál: | textilní |
| určení: | předsíně, před dveře |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | Universal |
| délka: | 60 cm |
| šířka: | 80 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní čistící vnitřní vstupní rohož Universal je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov, rodinných domů, bytů a kanceláří. Kvalitní rohožka chrání vnitřní podlahy před znečištěním a poničením, což ovlivňuje jejich vzhled a životnost. Horní vrstva rohože je tvořena z polypropylenových vláken, rubová strana rohože je tvořena z vinylu, aby rohožka zůstala na svém místě a nepodkluzovala.
Textilní rohož Universal je praktická rohož s dobrými čistícími vlastnostmi a dobrou obsorpcí vody. Vstupní čistící rohož Universal se čistí pouhým vyklepáním či vykartáčováním.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní |