





























| Kód: | F:80100000 |
| Cena s DPH: | 408,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 337,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 5.45 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 8,8 cm |
| model: | Stone |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 7 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | dětská hřiště, zahradní chodníky, cestičky |
| situace - inspirace, realizace: | oddělení zahradních ploch |
| kde - inspirace, realizace: | bazény |
| proč - inspirace, realizace: | oddělení zahradních ploch |
| materiál - guma: | gumový |
Šedý zahradní obrubník v imitaci kamene skvěle poslouží k oddělení od chodníků, příjezdových cest a teras. Vyniká moderním vzhledem a estetičností. Také je ekologický vůči životnímu prostředí jelikož je vyroben z recyklovaných pneumatik. Pro svůj vzhled je velmi oblíbený k zahradním úpravám.
Instalace je jednoduchá díky 4 ukotvujícím hřebům jenž jsou součástí balení. Díky vynikající schopnosti tlumení nárazů, extrémní odolnosti a dlouhodobé pružnosti jsou ideální pro dětská hřiště a pískoviště.
Produkt je vyrobený z recyklované gumy a je tedy možné, že se odstíny barev jednotlivých kusů mohou lišit.
| vlastnost: | zahradní |
| použití: | zahrady, zatravněné plochy |