

| Kód: | F:80011557 |
| Cena s DPH: | 394,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 325,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| materiál: | kobercový |
| určení: | na schody |
| výška: | 1,5 cm |
| model: | Perla |
| délka: | 80 cm |
| šířka: | 24 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - textilní: | kobercový |
Protiskluzová krytina na schody PERŁA Plus 24x80cm
Překryv z profesionální série, určený pro veřejná místa. Speciální struktura s ostrou texturou je ideální pro budovy s vysokým provozem. Velmi odolný. I přes dlouhou dobu používání si zachovává vysoké užitné hodnoty a účinně čistí z bot písek, nečistoty a bláto.
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, protiskluzová, samolepicí |
| Cena bez DPH: | 155,30 Kč |
| Cena s DPH | 187,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 330,80 Kč |
| Cena s DPH | 400,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,10 Kč |
| Cena s DPH | 240,90 Kč |