






| Kód: | F:80023007 |
| Cena s DPH: | 590,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 487,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 24,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 20,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.25 |
| určení: | pro pojezdové desky |
| výška: | 2,4 cm |
| model: | HoleConn |
| délka: | 18,3 cm |
| šířka: | 5,4 cm |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Standardní 2-cestné konektory jsou skvělým způsobem, jak efektivně a bezpečně propojit pojezdové desky. Lze je použít ke spojení desek dohromady umístěním konektoru pod roh každé desky a následným připojením pomocí šroubu a podložky shora. Všechny šrouby a podložky mají standardní velikost, takže k jejich použití nepotřebujete žádné speciální vybavení. Při střednědobém až dlouhodobém používání desek a při použití těžkých zařízení a strojů umožňují také malé množství ohybu, což pomáhá předcházet poškození desek.
| Cena bez DPH: | 88,70 Kč |
| Cena s DPH | 107,30 Kč |